ZAPLECZE SEO – LINKI W DOBRYCH RĘKACH

ZAPLECZE SEO - JAK ZROBIĆ ŻEBY BYŁO SKUTECZNE?

Dobrze zbudowane i odpowiednio podlinkowane zaplecze SEO to wszystko czego potrzebujesz, aby poprawić skuteczność pozycjonowania strony internetowej.

Zaplecze SEO w definicji jest bardzo prostą techniką pozycjonowania. Jest to szereg stron zapleczowych tematycznie zbliżonych do pozycjonowanej strony , z linkiem do niej prowadzącym. Generalnie strony wchodzące w skład zaplecza SEO są normalnymi stronami www. Z jednym wyjątkiem - nie są stronami ofertowymi, lecz stronami czysto technicznymi. Wyglądają jak strony www, ale ich głównym zadaniem jest wygenerowanie linku i zwiększenie popularności pozycjonowanej strony. Z tego wględu na stronach zapleczowych publikuje się artykuły SEO o charakterze poradnikowym w konkretnej tematyce.

Zaplecze SEO jest używane do tworzenia bogatej struktury linków zewnętrznych. Poprawny link building zwiększa skuteczność pozycjonowania. Aby strony zapleczowe były skuteczne musi się na nich znaleźć wysokiej jakości treść z adekwatnymi słowami kluczowymi. Obecnie Google zwraca szczególną uwagę na wygląd, zawartość i wydajność stron. Kiedyś farmy linków były wystarczające. Dziś jednak króluje content. Z tego względu za tworzenie zaplecza SEO powinni być odpowiedzialni specjaliści.

TWORZENIE ZAPLECZA SEO - JAK TO WYGLĄDA?

Tworzenie zaplecza SEO to nie byle jaki proces. Wymaga on zaawansowanych technik SEO, umiejętności analizy słów kluczowych i znajomości standardów pozycjonowania.

Nasza agencja SEO buduje strony zapleczowej w ten sposób:

  • Analiza słów kluczowych i konkurencji branżowej
  • Wybór odpowiednich domen zapleczowych
  • Zaprojektowanie wyglądu stron zapleczowych
  • Napisanie profesjonalnych tekstów SEO
  • Opracowanie strategii linków
  • Link building z jednoczesną analizą pozycjonowania

Komentarze są wyłączone.